מה זה פה

האשטאג הוא מגזין תרבות אינטרנטי שנועד להביא לקדמת הבמה אמנים, יצירות, מסעדות, טרנדים ואירועים שעוד לא קיבלו את החשיפה שהם ראויים לה. הקמנו את האתר עבור אותם אנשים שלא מסתפקים בתכני המגזינים היותר מוכרים בישראל, בשביל להביא להם את הפלטפורמה בה יוכלו לצלול אל עולם תוכן תרבותי שונה והרבה יותר מיוחד. מעבר לזה, אנחנו מעוניינים לשמור על קו חיובי באתר וליצור תכנים שמעודדים יצירות תרבותיות מאשר מבקרים אותן. תעזרו לנו לשפוך אור ונצנצים צבעוניים על העולם המוזר הזה שלפעמים מבליט קצת יותר מידי את הדברים השליליים והאפלים. אם עוד לא יצא לכם- עקבו אחרינו בפייסבוק ואינסטגרם. ככה תוכלו להישאר תמיד מעודכנים.

מכירים פרויקט מדליק שזקוק לפלטפורמת חשיפה? כותבים ומשוררים שמילותיהם מצמררות עד דמעות? אולי אפילו נתקלתם באיזה אמן או אמנית שמשום מה עוד לא מוכרים מספיק בזירה הציבורית. בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו רוצים לכתוב על תוצרים שיפתחו לקוראים שלנו את העיניים ואת הלב, ושיהיו גם מעניינים כמובן. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולספר לנו קצת על הפרויקט או על האמן, ואנחנו נעשה את השאר. בין אם זה לכתוב כתבת המלצה, לראיין, לצלם, לטעום או כל דבר שנדרש, אנחנו מוכנים למשימה. האשטאג תוכן, האשטאג קול, האשטאג פאן, האשטאג מרגש, האשטאג מצחיק, האשטאג בננה, האשטאג- וואייייי זה מעניין

אז מי אנחנו?

סך הכל שלושה חבר'ה בשנות ה-20 לחייהם, שצמאים ל תוכן ואוהבים ליצור אותו. אנחנו קודם כל צוות: מנהלים יחד, עובדים יחד, חושבים יחד, כותבים יחד, והכי חשוב- נהנים יחד. כל אחד מאיתנו מגיע מעולם תרבותי ומקצועי קצת שונה וקצת דומה, ושלושתינו לא ממש מסופקים מהתכנים שהמגזינים המוכרים בימינו מספקים.

אביה אטס. בוגרת המחלקה לתרבות- יצירה והפקה במכללת ספיר, במסלול כתיבה ועריכה. בעלת רקע מקצועי ביזמות וניהול פרויקטים יצירתיים, כתיבה עיתונאית ויח"צ. אוהבת- מוזיקה, ילדים, אוכל וחתולים. לא אוהבת-סרטי אימה ואנשים שלא יודעים לפרגן.

שראל קמינסקי. בעבר עורך בידור במחלקת המגזינים בידיעות אחרונות. בהווה עצמאי בדיגיטל והפקות. בעתיד נווד דיגיטלי. אוהב- מוזיקה כמעט מכל הז'אנרים, צמחים מכל הסוגים, וצבעי ניאון. לא אוהב- סלרי, מוזיקת EDM, ואנשים מכבים.

סתיו בן עמי. בלילה תקליטנית ויוצרת מוזיקה אלקטרונית, שותפה להפקת מסיבות. ביום, כותבת ועורכת תוכן. בוגרת קורס עריכה לשונית של אוניברסיטת חיפה. אוהבת- חומוס, להרקיד אנשים, שוטים של טקילה וחדי קרן. לא אוהבת- שלמה ארצי וסאחים.