מסיבות שוות הסופ"ש

אז שוב הגיע יום חמישי סופ"ש חדש בפתח ואיתו מגיעות גם מסיבות חדשות. והווו.

יום חמישי

ספיישל גארי ניומן ב-1984 (קליק)

את הסופ"ש הקרוב מומלץ לפתוח בספיישל של 1984 המוקדש לגארי ניומן לקראת ההופעה שלו בארץ ואפילו במהלך המסיבה (למי שיגיע לפני 12:30) ויזמין דרינק בבר יוכל להיכנס להגרלה על 2 כרטיסים להופעה. שווה

מתוך האיונט: "ביום חמישי 06.02.2014 לכבוד הופעותיו בישראל (שיתקיימו ארבעה, וחמישה ימים לאחר המסיבה), ייערך ספיישל גארי-ניומן במסגרת שיתוף פעולה של הליין 1984 – הצד האפל של שנות השמונים ביחד עם ICP Concerts, במועדון ה- Deli
ניומן, סנדק הניו-וייב, זמר ויוצר בריטי חלוצי, מהאומנים המשפיעים ביותר על הולדת הסינת'פופ, האלקטרו והמוסיקה התעשייתית, מהראשונים שהביאו את הסינתיסייזר אל הזרם המרכזי, יגיע לישראל בפעם הראשונה וההתרגשות גדולה!"

Speedy J + Terrence Fixmer + Prosumer – 6.2.14 – at The Block  (קליק)

כמו כל חמישי, הבלוק מזמינים אתכם במרחק נסיעה של מונית שירות להרגיש חו"ל, והפעם לייבל הטכנו ההולנדי של חלוץ האלקטרוניקה יוכים פאאפ, המכונה speedy j וחברו הצרפתי terrence fixmer  ובסקוואט prosumer.

מתוך האיונט: "ספידי ג'יי ינחת בתל אביב ביחד עם חברו ללייבל, גאון הטכנו הצרפתי, Terrence Fixmer, שיכנס לספר השיאים של המועדון בתור האמן שאנחנו מחזירים להופעה נוספת אחרי פרק הזמן הקצר ביותר, פחות מחודשיים אחרי שהעיף אותנו למימד אחר בסקוואט, עם ההופעה האנלוגית החיה הטובה ביותר ששמענו כבר שנים. הפעם על מערכת הסאונד של הבלוק. מפחיד."

יום שישי

שוק קח-תן בשפגאט (קליק)

אומנם זה לא בדיוק מסיבה אבל מדובר באירוע שחבל להפסיד. השפגאט מזמין אתכם לבוא עם פריטים ישנים שאתם לא צריכים ולהחליף בשוק קח-תן עם מוזיקה ואלכוהול ואווירה כיפית במיוחד.

מתוך האיונט: "קח-תן" הוא שוק פתוח בלי כסף וללא מטרות רווח. המיזם מציע לכולנו הזדמנות למסור פריטים שאין לנו שימוש בהם עוד ולמצוא פריטים אחרים שכבר מזמן רצינו לשים עליהם את היד.
המיזם רוצה לתת הזדמנות לצאת ממסגרת התרבות הצרכנית המקובלת והכול במסגרת תרומה חשובה לנזקקים. כל הפריטים שיישארו בסוף האירוע יתרמו לאד"ר (ארגון דרי רחוב) המהווה התארגנות של מחוסרי הדיור ודרי הרחוב."

►►A.D.D ♫ Mashup City ►► Fri 7.2 ►► The Block ►► Main Floor: Rotemx & Maya ►► Indie-Alternative Lounge (קליק)

אם גם אתם סובלים מהפרעות קשב וריכוז, ליין הADD הוא המקום המושלם עבורכם. אם יש לכם איבחון מקורי ותעודה מזהה (ותביאו אותו איתכם) תיכנסו בחינם. ליין המש-אפים הראשון בישראל. מתוך האיונט: "◄◄ברחבה הראשית :
רותם (איקס) מאירי ומאיה יעקובסון עם פס הקול של דור האיי.די.די – אינדי-רוק נגד פופ, אלקטרו נגד אייטיז, והיפ-הופ נגד כולם.
◄◄בלאונג' :
!BigMouth Strikes Again
לאחר הופעת הבכורה ההיסטרית שלהם באיי.די.די ובעקבות הפידבקים והבקשות החוזרות, רחבת האינדי-פופ אלטרנטיב חוזרת לאיי.די.די."

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *