הפעם הראשונה

פוסטבאסטר: מדור ההשראה השבועי שלכם

לטקסטים נוספים לחצו כאן
מאת: אור מילשטוק

הפעם הראשונה שנגסת בעוגייה של השוקובו. הפעם הראשונה ששמת במבה נוגט במקפיא. שנכנסת בטעות למעלית שבת, ואמרת לתינוק "איזה חמוד" – וזאת בכלל הייתה בת. אין כמו הפעם הראשונה שביקשו ממך להגיד 'ינתיפרזי' ושאלו אותך עם אבא שלך 'ערומכו', או הפעם הראשונה ששמעת את הביטוי – 'הצ'ופצ'יק של הקומקום'.

הפעם ראשונה ששמת מנטוס בקולה, פעם ראשונה שמישהי אמרה לך ש'לא צריך לקרוא לה – היא באה לבד', פעם ראשונה שראית "פרפר נחמד" ו"הבית של כאילו", הפעם הראשונה שגילית ש-S.O.S אומר 'הצילו'. שדרכת על ג'וק, שגילית את ההבדל שבין נוד לפוק, פעם ראשונה שמצאת אפיקומן, ששרת באוטובוס עם חברים שהנהג חברמן, ששילמת באשראי כי נגמר המזומן.

ואז הפעם הראשונה שנכנסת למינוס, פעם ראשונה דלקת בסינוס, פעם ראשונה אקמול, פעם ראשונה שהתעוררת ולא זכרת מה היה אתמול – אחרי ששתית רק עוד צ'ייסר, שקיבלת ציון עשר מעשר, פעם ראשונה שסיימת בית-ספר, שהתקבלת לעבודה, פעם ראשונה שהכרת תודה…

אחחח אני מכיר לך תודה – פעם ראשונה

אין כמוך, את בת של זונה

אבל איך פתאום את משתנה, מזקינה

ולמה הכיף יוצא ממך כשאת הופכת ל'פעם אחרונה'?

פוסטבאסטר הינו מדור שבועי במגזין, שנועד לחשוף טקסטים מאת אנשים שאוהבים לשתף תחושות, דעות והגיגים – באמצעות המילה הכתובה. מכירים כאלה? זה אולי אתם? צרו איתנו קשר בפייסבוק. רוצים להתעדכן במדור השבועי ובתכנים נוספים? לחצו כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *