ארבע מתיחות 1 באפריל היסטוריות

1# אינסטנט צבע בטלויזיה

ב1962 היה רק ערוץ טלויזיה אחד בשוודיה והשידורים בו היו בשחור לבן. ב1 באפריל האחראי הטכני של הערוץ הופיע במשדר בו הוא מבשר לכולם כי בעזרת שינוי טכני קל בטלויזיה שלהם היא תציג את השידורים בצבעים, כל שעליהם לעשות הוא להדביק למסך ריבוע ניילון. המתיחה עבדה כמעט על כולם. שידורי צבע נכנסו לשוודיה רק ב1 באפריל 1970 שמונה שנים לאחר מכן.

1962colortv

 

 

2# וופר לשמאליים

בגיליון אפריל הראשון של הUSA today בורגר קינג פירסמו מודעה המציגה את ההמבורגר החדש שלהם לשמאליים, בו כל הרכיבים נוטים 180 מעלות שמאלה במיוחד לשמאליים. יום לאחר מכן בורגר קינג פירסמו מודעה המתוודה שזו הייתה מתיחה, ושאלפי לקוחות באו לסניפיהם וביקשו את הוופר לשמאליים, וגם היו שבקישו את הוופר הרגיל לימניים.

1998whopper

 

3# פינגווינים מעופפים

ב1 באפריל 2008, הBBC דיווחו כי צוות צלמים הנמצא ליד אנטרטיקה תפסו להקת פינגווינים המסוגלת לעוף, והסבירו את זה בכך שהם עפים אל עבר היערות הטרופיים והחמים של דרום אמריקה. הם העלו גם ווידאו ליוטיוב שנהפך לוויראלי.

4# זהירות פצצה!

ב1 באפריל 1915, בעיצומה של מלחמת העולם הראשונה טייס צרפתי טס מעל בסיס גרמני והפיל מה שנראה כפצצה גדולה. החיילים הגרמנים כמובן רצו אל כל עבר בשביל לברוח, אבל לא היה שום פיצוץ. אחרי כמה זמן, החיילים חזרו וגילו שבעצם מדובר בכדור פוטבל שכתוב עליו "1 באפריל".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *